Zajęcia logopedyczne

Drodzy Rodzice i Dzieci,

przed Wami czas wzmożonych ćwiczeń w domu. W związku z realizacją zdalnego nauczania chciałabym Was zaprosić od jutra na wirtualną tablicę, na której będę umieszczać materiały związane z zajęciami logopedycznymi.

Będą to ćwiczenia narządów artykulacyjnych, o których każde dziecko powinno pamiętać w ramach codziennych, systematycznych ćwiczeń. Pojawią się także ćwiczenia ogólnorozwojowe, słuchowe, ćwiczenia szeroko pojętych kompetencji komunikacyjnych. Oczywiście nie może się obyć bez ćwiczeń, które będą utrwalały głoskę, na jakiej skończyliśmy terapię podczas naszego ostatniego spotkania w szkole. Macie to w swoich zeszytach, teczkach lub kartach pracy, jakie dostajecie do domu podczas każdych zajęć.

Postaram się, aby proponowana przeze mnie forma zajęć była ciekawa i zabawna.  Czekać na Was będą gry logopedyczne, propozycje zabaw logopedycznych, karty pracy, filmiki. Podsyłać Wam także będę linki do bezpłatnych stron powiązanych z logopedią, na których znajdziecie ciekawe gry, materiały do pracy.

Służę radą i wsparciem w razie potrzeby.

Można się ze mną kontaktować przez dziennik elektroniczny lub pisać wiadomości na adres a.brozek@spratowice.edu.pl

Dyżur logopedy:

poniedziałek 9.00-13.00

czwartek 9.00-13.00 pod wskazanym adresem e-mail.

A teraz podam link, pod którym znajdziecie materiały do pracy w domu

Pozdrawiam, życząc zdrowia, spokoju, wytrwałości jak i powrotu do normalności nam wszystkim...

Agata Brożek

Data dodania: 2020-03-25 09:17:57