ZAPROSZENIE NA DZIEŃ SPORTU Z AGLOMERACJĄ WROCŁAWSKĄ I GMINĄ CZERNICA

20.07.br. na terenie szkoły w Kamieńcu Wrocławskim odbędzie się Dzień Sportu z Aglomeracją Wrocławską i Gminą Czernica. Zapraszamy chętne dzieci (w wieku od 9 lat)  i młodzież do aktywnego wypoczynku i uczestnictwa w wydarzeniu (na chwilę obecną impreza do 150 osób, zgodnie z wytycznymi GIS). Dzień rozpoczynamy o 10.00, a kończymy o 15.00, a w programie m.in.: biegi na orientację, ultimate, bule, badminton gry i zabawy, nagrody, woda oraz poczęstunek dla uczestników.

Zapisy na imprezę oraz ewentualne pytania należy kierować na adres mailowy: jolanta.jerzycka@wp.pl

Zgody na uczestnictwo w Dniu Sportu będą do pobrania ze strony www.spkamieniec.pl

Data dodania: 2020-06-25 14:23:54
Data edycji: 2020-06-25 14:33:53