Zbiórka żywności- podsumowanie

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze zaangażowanie w zbiórkę produktów dla osób potrzebujących z naszej gminy.
Okres zbiórki nie był sprzyjającym czasem ze względu na ograniczony kontakt z Wami. Mimo tych trudności - DALIŚMY RADĘ!!
Docelowo zbieraliśmy produkty dla jednej samotnej osoby, ale Wasza szczodrość i chęć niesienia pomocy przyczyniła się do zrobienia paczek aż 6 RODZINOM!!

Dziękujemy za:
  • pracę Szkolnych Wolontariuszy, którzy rozpoczęli akcję i rozpowszechnili ją na wszelkich możliwych frontach,
  • zaangażowanie w zbiórkę oddziałów przedszkolnych, szkolnych oraz pracowników naszej placówki,
  • wsparcie ze strony Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernicy we wskazaniu osób potrzebujących i pracę logistyczną przy projekcie.
NIECH MAGIA DOBRA I MIŁOŚCI DO LUDZI TOWARZYSZY WAM I WASZYM RODZINOM ZARÓWNO W ŚWIĘTA JAK I CAŁY NAJBLIŻSZY NOWY ROK!

Aleksandra Miłan-Cholewa - koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu
Magdalena Baniak - Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu