TECHNICZNA EKSPERTYZA BUDYNKU

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach ogłasza zapytanie ofertowe na ekspertyzę techniczną budynku przy ul. Wrocławskiej 36 w Ratowicach. Szczegóły zapytania znajdują się w załącznikach poniżej.

Oferty należy składać do 9 marca 2020 r. drogą mailową na adres: sekretariat@spratowice.edu.pl lub osobiście/listownie do sekretariatu szkoły: Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Ratowicach, ul. Wrocławska 36, 55-003 Ratowice.

Dnia 11.03.2020 r. wybrano najkorzystniejszą z ofert, które wpłynęły do szkoły drogą elektroniczną. Szczegóły tego wyboru zawiera poniższy załącznik "Wybór najkorzystniejszej Oferty - Ekspertyza budynku"

Data dodania: 2020-03-12 14:47:54
Data edycji: 2020-03-12 14:49:04