Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

KADRA PEDAGOGICZNA 2018/2019

L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Stanowisko / funkcja / przedmiot Kontakt
1. Anna Świtkowska

Dyrektor 

Nauczyciel:

  • informatyki,
  • zajęć komputerowych,
  • edukacji przez szachy

a.switkowska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

2. Aleksandra Osieka

Nauczyciel zastępujący dyrektora w razie jego nieobecności

Administrator e-dziennkia

Wychowawca klasy VI

Nauczyciel:

  • języka angielskiego
  • doradztwa zawodowego

 

a.osieka@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

3. Anna Balazs-Wilhelm

Nauczyciel:

  • języka niemieckiego
dziennik elektroniczny
4. Magdalena Baniak

Nauczyciel:

  • współorganizujący kształcenie dziecka niepełnosprawnego 
  • języka angielskiego (oddział 0)
dziennik elektroniczny
5. Agata Brożek 

Pedagog szkolny

dziennik elektroniczny
6. Małgorzata Haczkowska 

Wychowawca klasy II

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej
dziennik elektroniczny
7. Beata Jagielska 

Wychowawca klasy III

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej
dziennik elektroniczny
8. Beata Jaruga

Nauczyciel:

  • bilogii (nauczanie indywidualne)
  • koła biologiczno - przyrodniczego
 
9. Grzegorz Jarząbek 

Wychowawca klasy VIII

Nauczyciel:

  • wychowania fizycznego
  • historii
  • historii i społeczeństwa
  • wiedzy o społeczeństwie
dziennik elektroniczny
10. Barbara Józwenko 

Wychowawca klasy I

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej
dziennik elektroniczny
11. Iwona Kołodziej

Wychowawca grupy 4-latki

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
 
12. Sylwia Kopczyk 

Wychowawca grupy O

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • techniki
dziennik elektroniczny
13. Bernadeta Koziarska 

Nauczyciel:

  • wychowania do życia w rodzinie
  • religii
dziennik elektroniczny
14. Katarzyna Kruczkowska 

Wychowawca świetlicy

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
dziennik elektroniczny
15. Anna Kwiatkowska 

Wychowawca świetlicy

Nauczyciel:

  • rytmiki
 
16. Elżbieta Marszałek 

Wychowawca grupy 0

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
 
17. Krzysztof Niedziela 

Wychowawca klasy VII

Nauczyciel:

  • wychowania fizycznego
  • religii
  • etyki
dziennik elektroniczny
18. Patrycja Popławska

Wychowawca grupy 4 - latki

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
 
19. Katarzyna Roemer-Tomczyk Psycholog szkolny dziennik elektroniczny
20. Katarzyna Rogala-Łach

Nauczyciel:

  • matematyki
dziennik elektroniczny
21. Magdalena Ryng

Nauczyciel:

  • biologii
  • edukacji dla bezpieczeństwa
dziennik elektroniczny
22. Beata Sikora

Nauczyciel:

  • zajęć rewalidacyjnych
 
23. Beata Sypień

Nauczyciel:

  • języka polskiego
dziennik elektroniczny
24. Renata Szablowska- Kozieł

Nauczyciel:

  • chemii
  • fizyki
dziennik elektroniczny
25. Izabela Sztela

Logopeda

Terapeuta SI

Oligofrenopedagog

dziennik elektroniczny
26. Klaudia Szumska

Wychowawca klasy IV

Bibliotekarz

Nauczyciel:

  • języka polskiego
dziennik elektroniczny
27. Jacek Ścibor

Nauczyciel:

  • informatyki
dziennik elektroniczny
28. Wiesław Świder

Nauczyciel:

  • muzyki
dziennik elektroniczny
29. Aleksandra Świerad

Wychowawca klasy V

Nauczyciel:

  • matematyki
  • gimnastyki korekcyjnej
dziennik elektroniczny
30. Izabela Wlazło

Nauczyciel:

  • geografii
  • plastyki
dziennik elektroniczny
31. Małgorzata Włodarska

Wychowawca grupy 3-latki

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • zajęć rewalidacyjno-wychowawczych
 
32. Marta Zawisza

Wychowawca grupy 3-latki

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • języka angielskiego (oddział 3 i 4-latki)
 

 

Data dodania: 2018-09-02 21:26:34
Data edycji: 2019-04-12 15:24:47
Ilość wyświetleń: 368
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button