Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

KADRA PEDAGOGICZNA 2023/2024

KADRA PEDAGOGICZNA 2023/2024
L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Stanowisko / funkcja / przedmiot Kontakt
1. mgr Anna Świtkowska

Dyrektor 

Nauczyciel:

  • edukacji przez szachy

a.switkowska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

2. mgr Dorota Pelc

Wicedyrektor

Nauczyciel:

  • przyrody
  • biologii
  • edukacji dla bezpieczeństwa

d.pelc@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

3. mgr Aleksandra Osieka

Administrator e-dziennika

Nauczyciel:

  • języka angielskiego
  • doradztwa zawodowego

a.osieka@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

4.  mgr Marta Lewek

 

Nauczyciel:

  • współorganizujący kształcenie dziecka niepełnosprawnego
  •  języka angielskiego 

m.lewek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

5. mgr Marta Zawisza

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • język angielski

(4,5- latki)

m.zawisza@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

6. mgr Magdalena Baniak

Nauczyciel:

  • współorganizujący kształcenie dziecka niepełnosprawnego 

m.baniak@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

7.  mgr Mar'yanna Bodnar

Wychowawca grupy 0

m.bodnar@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

8. mgr Agata Brożek 

Logopeda szkolny

a.brozek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

9. mgr Anita Dunajewska

 

Nauczyciel:

  • edukacji przedszkolnej
  • język angielski (oddział 3,4-latki)

 a.dunajewska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

10. mgr Anna Góra

Wychowawca klasy VI

Nauczyciel :

  • języka polskiego

a.gora@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

11.

mgr Małgorzata Haczkowska 

Wychowawca kl. I

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej

m.haczkowska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

12. mgr Katarzyna Harań

 

Wychowawca klasy IV

Nauczyciel

  • wychowania fizycznego
  • gimnastyki korekcyjnej

k.haran@spratowice.edu.pl 

dziennik elektorniczny

13.

mgr Grzegorz Jarząbek 

Wychowawca klasy VIII

Nauczyciel:

  • wychowania fizycznego
  • historii
  • wiedzy o społeczeństwie
  • etyka

g.jarzabek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

14. 

mgr Kamila Jermakowicz

Wychowawca świetlicy

k.jermakowicz@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

15. mgr Barbara Józwenko 

Wychowawca klasy III

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej

b.jozwenko@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

16.

mgr Sylwia Kopczyk 

Wychowawca klasy VII

Nauczyciel:

  • informatyki
  • muzyki
  • plastyki
  • techniki
  • geografii

s.kopczyk@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

17. mgr Anna Kowal - Goliszek

Pedagog szkolny

Pedagog specjalny

Nauczyciel:

  • wychowania do życia w rodzinie

 

a.kowal-goliszek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

18.

mgr Katarzyna Kruczkowska 

Wychowawca kl. II

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej

k.kruczkowska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

19. mgr Anna Kwiatkowska 

Wychowawca grupy 0

Nauczyciel:

  • rytmiki

a.kwiatkowska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

20.  mgr Aleksandra Miłan-Cholewa

Psycholog szkolny

 a.milan-cholewa@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

22. mgr Krzysztof Niedziela 

Nauczyciel:

  • religii

k.niedziela@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

23. mgr Izabela Olek

Nauczyciel:

  • geografii
  • języka niemieckiego

i.olek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

24. mgr Patrycja Popławska

 

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • rytmika

p.poplawska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

25. mgr Beata Sypień

Nauczyciel:

  • języka polskiego

b.sypien@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

26. mgr Renata Szablowska- Kozieł

Nauczyciel:

  • chemii
  • fizyki

r.szablowska-koziel@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

28. mgr Aleksandra Świerad

Wychowawca klas V

Nauczyciel:

  • matematyki
  • gimnastyki korekcyjnej

a.swierad@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

29. mgr Jacek Ścibor

Nauczyciel:

  • informatyki

j.scibor@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

30.

mgr Katarzyna Sypieniewska

Nauczyciel:

  • współorganizujący kształcenie dziecka niepełnosprawnego

k.sypieniewska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

31.

mgr Małgorzata Włodarska

 

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • rytmika

m.wlodarska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 

Data dodania: 2020-03-02 18:22:48
Data edycji: 2023-09-01 09:43:53
Ilość wyświetleń: 4705
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej