Konkurs Recytatorski

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice :-)
Gorąco zapraszam do udziału w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Pegazik", który odbędzie się 23 stycznia 2020 roku w Bibliotece Publicznej w Ratowicach.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV - VIII (Młodsi - kl. IV - VI; Starsi - kl. VII i VIII).
Osoby chętne są zobligowane do przygotowania pięknej recytacji - uczniowie młodsi (wiersza lub fragmentu prozy; czas prezentacji - do 3 minut), a starsi (wiersza i fragmentu prozy; czas prezentacji do 5 minut).
Na uczestników konkursu czekają dyplomy i oceny z języka polskiego, a na zwycięzców dodatkowo nagrody książkowe.
Uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie proszę o zapisywanie się do Pani Klaudii Szumskiej.

Data dodania: 2020-02-24 16:09:12
Data edycji: 2020-02-29 14:53:03