LEGO ROBOTYKA

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym 15.09.2023r. mieliśmy wielką przyjemność przeprowadzić w Państwa placówce darmowe zajęcia pokazowe naszych warsztatów edukacyjnych LEGO - Robotyka i programowanie. Dzieci po zakończonych zajęciach otrzymali/otrzymają ulotki z informacjami dotyczącymi naszych zajęć. Zapraszamy do zapisów dzieci na nasze zajęcia cykliczne, które będą odbywać się w czasie "świetlicowym". Dzieci będą odbierane ze świetlicy przez naszych edukatorów a po zakończonych warsztatach będą odprowadzane z powrotem na świetlicę.

Zapisać dziecko można na trzy sposoby:

• wypełnić ulotkę i zostawić ją u wychowawcy klasy najpóźniej do 21 września. Zbierzemy je od wychowawców 22 września, a następnie będziemy się z Państwem kontaktować w celu zapisania dzieci w systemie.
  • zadzwonić do nas pod numer 790 794 094 - zapiszemy Państwa Dziecko na zajęcia
  • wejść w link: https://zapisy.activenow.pl/b4k-olawa-swidnica-edubrick-zapisy/, i wypełnić formularz. W pozycji “preferowana lokalizacja” należy wybrać „Ratowice SP" a w pozycji “wybierz zajęcia” - należy wybrać odpowiednią placówkę wraz z godziną zajęć.

Terminy zajęć cyklicznych:

LEGO Robotyka i programowanie - wtorek, 14:30-15:15

Pierwsze zajęcia: 03 października 2023r.

Koszt zajęć LEGO Robotyka to 110 zł miesięcznie.

W przypadku nieobecności na zajęciach, jest możliwość odrobienia zajęć cztery razy w semestrze w innych grupach.

Wszystkie Dzieci które były zapisane na LEGO w ubiegłym roku szkolnym, zgodnie z informację którą przekazywaliśmy, w tym roku szkolnym są automatycznie zapisane i nie muszą wypełniać ulotki.

W razie pytań - zapraszamy do kontaktu telefonicznego:  790 794 094.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

LEGO Robotyka

Nasze zajęcia to nauka przez zabawę – Dzieci poznają interesujące ciekawostki o budowanych modelach, a następnie dzieci odkrywają świat, samodzielnie budując modele z klocków LEGO® w oparciu o gotowe instrukcje dostosowane do wieku i poziomu dziecka.  Dzieci zdobywają praktyczną wiedzę przy wykorzystaniu elementów metodologii S.T.E.M, czyli nauk przyrodniczych, technologii, inżynierii i mechaniki oraz matematyki. Warsztaty opierają się na zagadnieniach z obszaru kodowania i programowania, przy wykorzystaniu tworzonych podczas zajęć modeli i robotów. Warsztaty prowadzimy w formie 45 minutowych projektów tematycznych, składających się zazwyczaj z serii zajęć. Posiadamy ponad 600 projektów tematycznych dotykających takich zagadnień jak: siły natury, kosmos, inżynieria budowlana, prawa dynamiki, środki transportu, świat zwierząt i wiele innych.

Zespół Bricks4Kidz/EduBrick Edukacja

Data dodania: 2023-09-20 10:58:18