''Dzień Kropki''. ''The Dot day''- dzień kreatywności i odwagi.

15 września tradycyjnie obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. W tym dniu nasze przedszkole wypełniło się kropkowymi zabawami. Dzieci wysłuchały opowieści o Vashti, dziewczynce, której zwyczajna kropka pomogła zmienić świat. Historia ta pokazała, że każdy z nas ma talent. Przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty w zabawach muzyczno - ruchowych, zajęciach logopedycznych, zadaniach z kodowania, segregowania itp. Na zakończenie dzieci stworzyły niepowtarzalne drzewo talentów oraz gąsienice. To był wspaniały dzień pełen radości, uśmiechów i wiary we własne mozliwości.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku...
Data dodania: 2022-09-16 09:44:02
Data edycji: 2022-10-01 16:30:31