KONTYNUACJA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Szanowni Państwo,

jeżeli Wasze Dziecko już jest naszym przedszkolakiem i w kolejnym roku, również chcecie, aby Wasze Dziecko było pod opieką naszej placówki i kontynuowało wychowanie przedszkolne w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach koniecznie musicie złożyć: DEKLARACJĘ O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (w załączniku)

Termin ostateczny złożenia deklaracji  do 23.02.2024 r. do godz.17.00

Dokumenty należy:

1. wydrukować dokumenty ze strony lub pobrać od wychowawców (ewentualnie z sekretariatu) i przekazać do rąk własnych wychowawców grup przedszkolnych.

2 lub pobrać i uzupełnić wersję dokumentów do edycji oraz przesłać poprzez ePUAP na skrzynkę pocztową szkoły (wg instrukcji:e-PUAP-instrukcja-przesyłania-dokumentów

NIE ZŁOŻENIE DEKLARACJI JEST RÓWNOZNACZNE Z REZYGNACJĄ Z MIEJSCA W PRZEDSZKOLU !!!

Data dodania: 2021-03-22 14:20:34
Data edycji: 2024-02-16 14:45:00