TYDZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Koniec października w  klasach I-III zakończył się pod hasłem "Smacznie, zdrowo i kolorowo." Wszyscy uczniowie w swoich klasach wspólnie przygotowali smaczne, zdrowe przekąski.  Dzieci pracowały z ogromnym zaangażowaniem i wspaniale sobie poradziły. Korytarz szkolny zapełnił się stanowiskami z pysznościami przygotowanymi przez dzieci. Były koktajle warzywno-owocowe, sałatki, kanapki, babeczki, szaszłyki owocowe, zdrowe ciasta a także pyszny domowej roboty chlebek. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę. Było smacznie, zdrowo i kolorowo. Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji tego tygodnia.

Data dodania: 2019-11-01 11:55:06
Data edycji: 2019-11-01 11:57:39